Start kampanii
27 września 2021 10:00

Shoes For Fun S.A.

Branża: 

producent obuwie, obuwie dziecięce, e-commerce

CEO: 

Marek Sołtyk

Start kampanii:

27 września 2021 10:00

Jesteśmy jak nasi klienci rodzicami i doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele serca i sił należy włożyć w to, by dobrze wychować dzieci. Wiemy też, jak ważny jest dla rodziców prawidłowy i zdrowy rozwój swoich dzieci. Dlatego oferujemy zdrowe, wygodne i modne obuwie dla dzieci w wieku do 10 lat.

Slippers Family to polska firma, produkująca w rodzimym kraju i zatrudniająca polskich pracowników. Nasze buciki i kapcie trafiły już do tysięcy polskich klientów i każdego dnia podbijają serca nowych rodziców. Dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze obuwie było nie tylko ładne, ale również zdrowe i bezpieczne dla naszych małych klientów. Codziennie staramy się, aby produkowane przez nas buciki były coraz lepsze i ładniejsze, aby zasłużyć na największą nagrodę, jaką możemy otrzymać, czyli radość i satysfakcja naszych klientów.

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na e-commerce oraz specjalizację produkcji zdrowego obuwia dla dzieci do przedszkola, żłobka, szkoły i domu. Tworzymy firmę zaangażowaną w to, aby na rynku kapci dla dzieci nie było nudno. Dlatego nasze kapcie są inne niż wszystkie, łączą atrakcyjny design z właściwościami profilaktycznymi obuwia, szczególnie istotnymi dla dzieci w kluczowym okresie dla prawidłowego kształtowania się postawy u dzieci (1-6 lat). W kapciach dzieci spędzają większość dnia, a ich wpływ na prawidłowy rozwój stóp u dziecka jest kluczowy. Naszymi mocnymi stronami jest unikalny, zastrzeżony wzór kapci, wykonanych z trwałych i ekologicznych materiałów bezpiecznych dla dziecka w wyjątkowych wzorach. Nasze kapcie bardzo często są z dziećmi od żłobka do szkoły a w wielu wypadkach wybierane jako pierwsze buty do nauki chodzenia, wspierające dziecko w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków.

Od trzech lat dynamika naszej sprzedaży rocznej oscyluje od 80 do 100% rok do roku. Chcemy być liderem w sprzedaży e-commerce obuwia dla dzieci w Polsce. Naszym celem jest sprzedawanie 1 mln par butów dla dzieci rocznie w internecie.

Znany Tata, a jeszcze bardziej znany Bloger rozmawia z twórcą marki Slippers Family, zobacz.

Więcej informacji: SlippersFamily.com

Kontakt w sprawie emisji: akcjonariat@slippersfamily.com

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.